دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

بزرگترین مادر حامی سما ، یک معلول و یک دانشجوی دانشگاه

[ad_1]

1639

سما ، دختر زوج فتما و اسماعیل گوندوگدو از افیون کاراهیصار که با بیماری چشم به دنیا آمده بود ، در کلاس دوم دبستان بینایی خود را به طور کامل از دست داد. خانواده ، برای اینکه تنها فرزندشان ادامه تحصیل دهد دنیزلیبه منطقه مرکزه افندی ترکیه نقل مکان کرد. ناراحت نبود ، سما قاطعانه به زندگی آموزشی خود ادامه داد. در دنیزلی نابینادر مدرسه خود و فراتر از آن تحصیل کرد دبیرستان آناتولی “Nalan Kaynak”گوندوگو ، که موفق به ورود به آن شد ، ابتدا در میان دوستان خود ، که موفق به دیدن شد ، به پایان رسید.

گروه روانشناسی دانشکده زبان ، تاریخ و جغرافیا دانشگاه آنکاراگوندوگو ، که برنده New شد ، تحصیلات خود را با یادگیری از راه دور در طی همه گیری نوع جدید ویروس کرونا ادامه داد (Kovid-19).

بزرگترین حامی دختر جوان و همچنین کل زندگی آموزشی وی. یک کتابفاطما گوندوگو ، مادرش که با هم درس می خوانند و تحصیل می کنند.

“ما خیلی خوشحال هستیم”

در گفتگو با آژانس آناتولی (AA) ، یک فاطما گوندوگو گفت که فقط به دلیل غیرممکن ها می تواند تحصیلات ابتدایی را دریافت کند.

گوندوگو با ابراز افتخار از دستاوردهای دخترش ، به شرح زیر ادامه داد:

“من و دخترم مدرسه را شروع کردیم. ما دانشجو بودیم ، اما فعلاً نمی توانیم برویم. امیدوارم پس از پایان این روند با زندگی دانشگاهی روبرو شویم. من در طول زندگی مدرسه چشم دخترم شدم. کتابهای درسی او را خواندم. من در دوران آمادگی دانشگاه کتاب زنده ای برای دخترم شدم. ما در آزمون شرکت کردیم ، غمگین بودیم ، گریه کردیم ، اما اکنون. ما از اینکه دانشجو هستیم بسیار خوشحالیم. “

“من لذت مدرسه را با دخترم داشتم”

گوندوگدو با بیان اینکه او در حین آماده سازی دانشگاه در هنگام خواندن تست های دخترش گاهی بسیار خسته بود ، اما از دخترش منصرف نشد ، ادامه داد:

“دخترم جز من و پدرش هیچ خواننده ای نداشت. ما در این کار مشکل زیادی داشتیم. ما این کار را با هم پشت سر گذاشتیم. ما افتخار می کنیم نشان دهیم که چقدر کمک کرده ام و چقدر مفید هستیم. این باعث افتخار ما است. ما با دخترم یکی هستیم. دخترم و او دردناک است ، شیرینی ها ، همه چیز ، دخترم و یک سیب. تنها هدف دخترم خواندن بود. ما موفق شدیم. چون خودم نمی توانستم بخوانم ، با دخترم زندگی می کردم. چهار سال با او به دبیرستان رفتم. نمی دانم چطور است. برای یک چشم به هم زدن.

“مادرم تأثیر زیادی در موفقیت من دارد”

سما گوندوگووی با بیان اینکه پدر و مادرش بسیار به تحصیل او ارادت دارند ، ابراز کرد که از داشتن چنین خانواده ای احساس خوشبختی می کند.

گوندوگدو با بیان اینکه همیشه بیشترین حمایت را از مادرش داشته است ، گفت: “مادرم تأثیر زیادی در موفقیت من دارد. او در طول امتحان دانشگاه هزاران سوال برای من خواند.” از عبارات استفاده می کند

گوندوگو توضیح داد که معلمان و دوستانش نیز از او حمایت می کنند.

گوندوگدو با بیان اینکه هر از گاهی می شنید که از سخنان افراد متعصب خرد شده است ، گفت: “این کودک نمی بیند ، چگونه می خواند؟” در دبیرستان.” گفت

Türk Telekom همچنین به یک شریک موفقیت تبدیل شده است

گوندوگدو با بیان اینکه دانش آموزان کم بینا در دستیابی به مطالب مشکل دارند ، گفت که وی از برنامه های “کتابخانه تلفن” و “صدا به کتاب” تورک تلکوم بسیار عالی استفاده کرده است.

“در طول زندگی مدرسه من ، به عنوان دانش آموز کم بینا ، در دسترسی به مطالب مشکل داشتم. با این وجود ، به لطف برنامه های صوتی که توسط Türk Telekom اجرا شده است. پدر من کارمند Turk Telekom است. او شنید که برنامه ای در این مسسه ساخته شده است. و گفت این می تواند برای من مفید باشد آنچه در آن ثبت نام کردم در دوران دبستان از این برنامه زیاد استفاده کردم من شخصی هستم که عاشق خواندن کتاب است من به کتاب گوش می دادم و به تخیلم کمک زیادی می کرد اکنون می نویسم داستان ها ، کتاب هایی که می خوانم و می شنوم تأثیر زیادی دارند. “

پدر اسماعیل گوندوگو گفت آنها همیشه به دستاوردهای دخترش افتخار می کنند و از او حمایت خواهند کرد.

بزرگترین مادر حامی سما ، یک معلول و یک دانشجوی دانشگاه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *