دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

برنامه WBCSD LEAP تا سال 2021 برای ثبت نام باز است.

[ad_1]

ژنو ، 22 دسامبر 2020 – شورای تجارت جهانی برای توسعه پایدار (WBCSD) خوشحال است که نسخه دوم برنامه آموزشی LEAP را برای ثبت نام افتتاح می کند. این برنامه برای کمک به شرکت ها برای درک عمیق چالش های توسعه پایدار و فرصت هایی که در تصمیم گیری استراتژیک تجاری مناسب است ، طراحی شده است.

با ادامه تغییر جهان ، تجارت پایدار رشد کرده و از بیشترین موفقیت برخوردار خواهد بود. به همین دلیل است که درک اهمیت پایداری و ادغام چالش ها و فرصت های مرتبط با آنها در استراتژی اصلی کسب و کار برای نسل بعدی رهبران بسیار مهم است.

بسیاری از مطالعات نشان می دهد که ارتباطی بین شرکت هایی با نسبت بیشتر زنان در سمت های مدیریت ارشد و دستیابی به عملکرد اقتصادی بهتر برای آن شرکت و همچنین تمرکز بیشتر بر روی مسائل اجتماعی و زیست محیطی وجود دارد.

برنامه LEAP زنان و شرکت ها را هدف قرار داده است. هدف آن کمک به زنان برای دستیابی به سمتهای مدیریتی در شرکتهایشان و اطمینان از پایداری در رهبری آنها و همچنین در استراتژی شرکت آنها است.

اکنون زمان آن است که مشاغل به SDG 5 متعهد شوند ، هدف آن دستیابی به برابری جنسیتی و توانمند سازی همه زنان و دختران تا سال 2030 است. LEAP WBCSD از طریق پروژه جدید خود به دنبال سرعت بخشیدن به این انتقال است.

این برنامه در ماه مه 2021 آغاز می شود و تا پایان سال با یک ماژول آموزش ، سه ماژول اصلی و یک فرایند مشاوره متقابل ادامه می یابد. تمام جزئیات را می توان در یافت بروشور.

برای پیوستن به برنامه بلند پروازانه و جالب توجه LEAP ما ، لطفاً علاقه خود را تا 28 فوریه 2021 برای گابریلا Uriarte ارسال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *