ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

این کشور از قله پنجمین قله کرونا عبور می کند

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

به گزارش ایسنا ، نادر توکلی با بیان اینکه تولید واکسن های داخلی و واردات در حال انجام است ، گفت: در حال حاضر واکسیناسیون عمومی در مراکز واکسیناسیون یکپارچه با سرعت خوبی در حال انجام است.

وی افزود: بر اساس گزارشات وزارت بهداشت ، محموله های واکسن به تدریج وارد می شود و در شبکه توزیع قرار می گیرد و به طور کارآمد در حال اجرا است.

توکلی درباره روند تولید واکسن برکت و پارس در کشور گفت: در حال حاضر سبد تولید داخل پاسخگوی نیازهای عمومی نیست و مارک های خارجی و مورد تایید وارد می شود.

پیگیری تزریق عمومی واکسن رازی

پزشک متخصص در صحبت با رادیو گفت که واکسن کوپارس ، که سرم رازی را تولید می کند ، نیز برای تزریق جهانی بدنبال آن است.

در همه این تفاسیر ، واکسن داخلی هنوز کافی نیست و ما باید از مارک های خارجی و وارداتی استفاده کنیم.

تواکولی همچنین واکسیناسیون ملی دوز دوم را برای مردم کشورمان تا پایان سال 1400 پیش بینی می کند و می گوید: “در 6 ماه آینده طرحی برای این منظور مشاهده شده است و پس از واکسیناسیون گروه های سنی و مشاغل خاص ، جوانان در دستور کار قرار خواهد گرفت.. “اولویت با سیستم واکسیناسیون خواهد بود.

به قله پنجم رسیدیم

وی با تاکید بر اینکه قبلاً به قله قله پنجم رسیده ایم ، گفت: در هر قله ابتدا تعداد بیماران سرپایی افزایش می یابد و پس از 10 روز بستری در بیمارستان و پس از دو هفته میزان مرگ و میر افزایش می یابد.

توکلی افزود: در حال حاضر توصیه های سرپایی در حال تثبیت و کاهش است.

معاون ستاد تاج در تهران ضمن توصیه به مردم گفت: در اماکن عمومی ترجیح داده می شود از دو ماسک اجباری استفاده کنید یا از ماسک فیلتر استفاده کنید.

توکلی گفت: حضور بیش از یک ساعت در مکان های بسته توصیه نمی شود و تهویه در این مکان ها برای مشاهده کوچکترین آلودگی بسیار مهم است.

همچنین دکتر شاهین گاسمی ، متخصص بیماری های عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، در مصاحبه رادیویی با کرونا و با اشاره به اطلاعات نادرست منتشر شده در فضای مجازی ، گفت: در مورد کرونا ، متخصصان مربوطه باید برای به دست آوردن اطلاعات معتبر استفاده شود.

وی گفت: “آب هویج و امثال آن به هیچ وجه قاتل ویروس نیستند ، اما متأسفانه برخی از مردم از آنچه منجر به گران شدن می شود ، استفاده می کنند.”

وی گفت: “هیچ ماده مغذی برای بدتر کردن یا از بین بردن تاج وجود ندارد.” این به هیچ وجه صحیح نیست ، زیرا ویروس نمی تواند با آب حرکت کند ، در حالی که نوشیدن مایعات توصیه می شود.

دکتر قاسمی تغذیه مناسب و استفاده از ویتامین ها را توصیه می کند و می گوید: «تجربه نشان داده استرس در تشدید این بیماری و بدتر شدن وضعیت جسمانی م isثر است. ویروس لامبدا ، که یک جهش یافته کروناویروس است ، هنوز وارد کشور نشده است و مانند ویروس دلتا ، تهاجمی تر است و در حال حاضر پروتکل درمانی و درمانی مشابهی دارد و درمان خاصی برای آن وجود ندارد.

مدرس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: ویروس لامبدا تا دیروز در مراکز درمانی ثبت نشده بود و بهتر است در این مورد استرس ایجاد نشود و در عوض مشکل فعلی را درمان کنیم ، بنابراین مردم باید پروتکل ها را بیشتر رعایت کنند. مقامات همچنین باید میزان واکسیناسیون را افزایش دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *