دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

این صحنه اصلاً پیچیده نیست. چه کسی رئیس جمهور خواهد شد؟

[ad_1]

یادداشت ویراستاراین انتخابات به نظر پیچیده نیست. این مسابقه دقیقاً مانند انتخابات سال 1992 است.


این صحنه اصلاً پیچیده نیست.  چه کسی رئیس جمهور خواهد شد؟


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

گروه سیاست های خبری / مصطفی صادقی: ثبت نام کامل شده و تحلیلگران اکنون با مجموعه ای از نامه ها روبرو شده اند که داوطلبانه به عنوان رئیس جمهور کاندید شده اند. برخی از نامه ها تکراری است ، در حالی که برخی دیگر ، اگرچه جدید هستند ، اما انتظار می رود در انتخابات 1400 شرکت کنند. به عبارت ساده ، از دیروز ، با پایان یافتن دوره ثبت نام ، بحث در مورد ترتیب نهایی نامزدها انجام شد. بحث ، البته ، نه تنها با تایید كدام نامزد توسط هیئت امنا ، بلكه پس از آن نیز پایان می یابد. در پاسخ به این سوال که کدام کاندیدا به نفع کدام کاندیدا انصراف می دهد؟

بیایید بحث را با بیانیه اول از ابتدا شروع کنیم. کدام نامزدها به طور قطع از فیلتر هیئت امنا عبور می کنند؟ البته ، ما شورای نگهبان نیستیم ، اما طبق روال موجود می توانیم چند نفر را که قطعاً در صحنه می مانند معرفی کنیم. ابراهیم رئیسی ، علی لاریجانی ، سعید جلیلی ، محسن رضایی و حسین دهگان. در همین حال ، نام چندین نفر دیگر در گروه “احتمالاً تأیید شده” گنجانده شده است ، مانند عزت الله ضرگامی ، اسحق جهانگیری و احتمالاً نام دیگری کمتر شناخته شده و کمتر شناخته شده که معمولاً در دوره های انتخابات حضور داشتند. اگر صحنه را به این شکل تصور کنیم ، در این صورت به مرحله دوم سوال تحلیلگران خواهیم رسید که کدام یک از نامزدها به نفع کدام یک از کاندیداهای دیگر انصراف می دهد و آیا این اتفاق می افتد؟ مطبوعات بسیار مهم هستند ، اما البته پاسخ های کاملاً متفاوتی برای دو جناح دارند.

در مورد اصولگرایان ، برداشت اولیه این بود که اگر آقای ابراهیم رئیسی کاندیدا شود ، چهره های برجسته اصولگرایان از شرکت در انتخابات پرهیز می کنند ، اما آنچه در پایان اتفاق افتاد چیز دیگری بود. بنابراین با توجه به دانش موجود می توان گفت که محسن رضایی احتمالاً تا روز آخر در انتخابات می ماند و تسلیم هیچکس نمی شود. در بیانیه شورای ائتلاف و شورای وحدت نیز آمده است که سید ابراهیم رئیسی کاندیدای نهایی هر دو شورا است و او قطعاً تا آخر در انتخابات خواهد ماند. با این حال ، سعید جلیلی داستان و حال دیگری دارد. وی تا آخرین روز در انتخابات باقی ماند ، اما در سال 1996 از کاندیداتوری خود انصراف داد تا جناح را متحد کند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد ، اما در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد. به تعبیری اصلاح طلبان همچنین تمایل زیادی دارند که قطب اصلی خود را با آن بسازند تا سید ابراهیم رئیسی را از قطب اول به قطب سوم تبدیل کنند. دقیقاً همان کاری که آنها با محمد بیکر کلیباف در سال 1992 انجام دادند.

با توجه به حسین دهان می توان گفت که اگرچه او بسیار خوب صحبت می کند و می تواند صحنه انتخابات را هیجان انگیز کند ، اما دشوار است او را مرکز انتخابات بدانیم. اینکه آیا او به نفع شخصی بازنشسته خواهد شد یا نه ممکن است در نظرسنجی ها در حال حاضر چندان مهم نباشد ، اما امروز همین مسئله است ، بنابراین او ممکن است بتواند به مبارزات انتخاباتی خود رأی دهد. در نهایت او یک چیز خوب پیدا خواهد کرد ، با این حال ، بر اساس نظرسنجی های موجود ، ترک یا ماندن بسیار موثر نیست.

بعد …

این علی لاریجانی که دیدیم در انتخابات بسیار قدرتمند به نظر می رسد. او تاکتیک های پر سر و صدا انتخاباتی را انتخاب کرده است تا حداقل در فضای انتخاباتی دیگر نتوان او را شخصیتی آرام قلمداد کرد. وقتی گفت دادگاه و پادگان یعنی او به مرکز انتخابات آمد و حرفهایی را زد که مطلوب اصلاح طلبان بود. او می خواهد در بازار اصلاحات خریدار داشته باشد. به نظر می رسد با این کلمات فروش بسیار خوبی داشته باشد. به محض صحبت او ، نامزدهای بعدی که مشخص شد کاندیداهای اصلی هستند ، موضع گرفتند و علیه او صحبت کردند. صرف نظر از صحت یا نادرستی اظهارات علی لاریجانی ، منصفانه است که بگوییم تاکنون م hasثر بوده است.

بیایید سراغ اصلاح طلبان هم برویم. هنگامی که سیدحسن خمینی این شورا را پذیرفت و در انتخابات شرکت نکرد ، وقتی محمدجواد ظریف به دلیل افشای نوار صوتی خود محکوم شد و وی نیز بیعت خود را با اصلاح طلبان پس گرفت ، خیره شد که چه کسی کاندیدای اصلاحات است؟ از جمله نامه های موجود ، ایشاک جهانگیری بود که به ستاد مبارزات انتخاباتی کشور رفت تا به عنوان اولین فرد اصلاحات ثبت نام کند. جهانگیری معاون اول رئیس دولت روحانی است. ما هیأت امنا نیستیم ، اما پیش بینی تصویب قطعاً برای تحلیلگران کمی دشوار است و حتی اصلاح طلبان نیز دشوارتر از دیدن وی به عنوان کاندیدای اصلی اصلاحات هستند زیرا اسحاق جهانگیری آینه حسن روحانی است دولت. منظور او از اسحاق جهانگیری برای بسیاری از ایرانیان همان حسن روحانی است.

اما ، به قول House House ، اجازه دهید ما به بحث در مورد موضوع ادامه دهیم. چه کسی رئیس جمهور خواهد شد؟ دارم می نویسم تا بنویسم: اصلاح طلبان سرانجام به علی لاریجانی می رسند و در آن طرف میدان ، چیدمان صحنه بازی در پایان بسیار مهم است. نسخه تهیه شده توسط اصلاح طلبان عبارت است از: حملات چند جانبه توسط نیروهای اصولگرا علیه ابراهیم رئیسی به صحنه انتخابات ، دو قطبی شدن آنها با سعید جلیلی.

این انتخابات به نظر پیچیده نیست. این مسابقه دقیقاً مانند انتخابات سال 1992 است. اصلاح طلبان سخت کار می کنند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *