ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

اگر جهنمی روی زمین باشد ، آن زندگی فرزندان غزه است

[ad_1]
دبیرکل سازمان ملل متحد در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در فلسطین اعلام کرد که از ادامه حملات رژیم صهیونیستی به غزه شوکه شده است.


گوترش: اگر جهنمی روی زمین باشد ، آن زندگی فرزندان غزه است


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

وی گفت: “اگر جهنمی روی زمین باشد ، این زندگی کودکان غزه است.” حتی جنگ ها نیز قوانینی دارند و باید از غیرنظامیان در برابر حمله محافظت شود. حمله به غیرنظامیان و اموال غیرنظامی نقض قوانین جنگ است. نقض قوانین بین المللی بشردوستانه هیچ توجیهی مانند مبارزه با تروریسم یا حمایت از آن وجود ندارد.

وی بر لزوم پیروی مقامات اسرائیلی از قانون از جمله استفاده صحیح از زور و زور تأکید کرد.

گوترش خواستار پایان دادن به تخریب و تخلیه اراضی به ویژه در بیت المقدس شرقی شد و گفت اسرائیل باید اجازه دهد کمک های بشردوستانه به غزه برسد. ما همچنین از حماس و سایر گروه های مسلح می خواهیم تا حملات موشکی به مناطق مسکونی را متوقف کنند.

وی گفت: “روند صلح تنها راه دستیابی به یک راه حل عادلانه و پایدار است.” کلیه فعالیت های شهرک سازی ، از جمله تخریب و تخلیه ، طبق قوانین بین المللی غیرقانونی است. ما می خواهیم از سرگیری مذاکرات برای رسیدن به یک راه حل دو کشوره.

رژیم صهیونیستی و گروه های فلسطینی پس از یک جنگ 11 روزه با میانجیگری مصر و سازمان ملل که از صبح امروز (جمعه) اجرایی شد ، به توافق آتش بس رسیده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *