ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ارتباطات از طرف معاون ÖK برای سال 2021

[ad_1]

اخبارDENİZLİ.COM

معاون Ök ، با آرزوی سلامتی ، صلح ، سعادت و رفاه برای کشور ما ، ملت ما و تمام بشریت و کل جهان به منظور خلاص شدن از بیماری اپیدمی در اسرع وقت ، گفت: “ما قدرت دنیزلی و کشور ما در سال 2021 با کارهایی که انجام خواهیم داد و قدمهایی که برمی داریم ، “من گفتم.

“ما در نظم جهانی تغییر یافته جایگاهی که شایسته آن هستیم را خواهیم گرفت”

با یادآوری این واقعیت که مشکلات مختلفی در سال 2020 به دلیل همه گیری Kovid-19 بوجود آمد ، که تمام جهان را تحت تأثیر قرار داد ، “انفجار زندگی در سراسر جهان تولید و تولید خودکفا و ترکیه را متوقف کرده است ، که شاهد کمک کشورهای دوست هستیم. با تشکر از اقدامات احتیاطی که به موقع و آگاهانه انجام داده ایم ، ما کارهای زیادی را از بیمارستان های شهری به بزرگراه ها ، از کارخانه ها تا سدها باز کرده ایم ، در حالی که قدرتمندترین کشورهای جهان به مشکل جنگ نقاب تبدیل شده اند. ما دستگاه تنفس داخلی خود را تولید کردیم. تحقیقات ما در مورد واکسن هایی که بیماری همه گیر را درمان می کنند در حال حاضر به مرحله نهایی رسیده است. امیدوارم که ما با کمترین آسیب بر این اپیدمی غلبه کرده و جایگاه شایسته خود را در تجدید ساختار نظم جهانی بدست آوریم. “ گفت

“ما به اجرای سیاستهای مشخص و پویا خود ادامه خواهیم داد.”

با اشاره به اینکه با ورود به سال 2021 ، اهداف 2023 ، 2053 و 2071 یک قدم نزدیکتر هستند ، “تحت رهبری رئیس جمهورمان ، آقای رجب طیب اردوغان ، ما از روز اول با عزمی راسخ ، عزم راسخ و هیجان در جهت اهداف خود قدم های محکمی برمی داریم. ما به سیاستهای مشخص و پویا خود ادامه خواهیم داد ، از بهداشت و درمان تا آموزش و پرورش ، از امنیت تا حمل و نقل ، از صنعت به اقتصاد ، در اتحاد و یکپارچگی ” پیام خود را با کلمات خود تمام کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *