دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

احتمال افزایش قیمت گوشت در پاییز

[ad_1]
یکی از اعضای کمیته کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با اشاره به خشکسالی و وابستگی 60 درصدی دام های کشور به مواد اولیه داخلی ، کمبود گوشت قرمز و رشد قیمت آن را از پاییز تا کنون محتمل دانست.


احتمال افزایش قیمت گوشت در پاییز


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

طبق گزارش ها پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: به گزارش اتاق بازرگانی ایران ؛ گلعلام فرقی ، عضو کمیته کشاورزی و صنایع وابسته اتاق بازرگانی و صنایع ایران ، معتقد است اگرچه از پاییز کمبود گوشت قرمز در بازار وجود خواهد داشت ؛ اما قیمت مرغ و تخم مرغ در ماه های آینده افزایش نمی یابد.
فارغ التحصیلی از تاثیر خشکسالی بر دامداری و طیور و قیمت گوشت وی گفت: “این بیشترین تأثیر را بر بخش دامداری داشته است.” زیرا وابستگی خوراک دام از داخل زیاد است. اما در بخش مرغداری ، اثرات آن کمتر است ، زیرا خوراک طیور از طریق واردات غلات تأمین می شود. به همین دلیل است که وابستگی ما به محصولات خارجی 80 و در داخل 20 است. اکنون با فرض اینکه این 20٪ به دلیل خشکسالی کاهش یافته باشد ، این تنها 4٪ از کل را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، که جبران آن چندان دشوار نیست.
وی ادامه می دهد: اما بخش دام بیش از 60٪ به خوراک خانگی (هم برای مراتع و هم برای خوراک) وابسته است. در نتیجه ، خشکسالی بر این بخش تأثیر می گذارد. آثار آن قبلاً خود را نشان داده است. بسیاری از کشاورزان حتی دام های خود را به دلیل کمبود علوفه به کشتارگاه می برند.
فراگی تأکید می کند: “در حال حاضر ، این موضوع به دلیل افزایش عرضه گوشت قرمز ، تأثیر کاهشی بر قیمت آن خواهد داشت ، اما نشان دهنده تأثیر اصلی خشکسالی بر دام از پاییز است.” این بدان معناست که از نوامبر به بعد ، یا واردات گوشت قرمز باید افزایش یابد یا قیمت گوشت قرمز افزایش می یابد.
وی گفت: “از آنجا که غذا کمترین تأثیر را بر تحریم ها داشته است ، در حال حاضر هیچ مشکلی جدی برای واردات خوراک طیور وجود ندارد.” بنابراین برخلاف برخی ادعاها ، قیمت مرغ قطعاً در ماه های آینده تغییر نخواهد کرد. تغییرات قیمت ها در این بخش عمدتاً ناشی از تغییرات قیمت مواد اولیه جهانی است که تاکنون تقریباً 25 درصد افزایش یافته است و این 25 درصد به تدریج بر قیمت های داخلی تأثیر می گذارد. بنابراین ، اگر قیمت دانه های جهانی تغییر نکند ، قیمت مرغ و تخم مرغ در خانه تغییر نخواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *