ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

آیا سارا و نیکا تاج گرفتند؟

[ad_1]

سارا و نیکا دوقلوهای محبوب سریال پایتخت که از شخصیت های اصلی این سریال هستند. امروز از 0 تا 100 با آنها و خانواده هایشان ملاقات می کنیم. صفحه طرفداران اینستاگرام سارا و نیکا “nikaforghanihaniicial @” است ، صفحه طرفداران آنها 300000 دنبال کننده دارد.

سارا و نیکا فورگانی در 29 آگوست 2004 در تهران متولد شدند و در سوئد زندگی می کنند. آنها با سریال “پایتخت” معروف شدند ، که اکنون در سوئد زندگی می کند ، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین بازی سارا و نیکا

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال “زندگی دوباره” به کارگردانی نادر موگاداس در سال 2005 ، زمانی که آنها 9 ماهه بودند برمی گردد ، که در آن آنها نقش دو خواهر را که از بچگی از هم جدا شده بودند بازی کردند. ، یکی در یک خانواده ثروتمند و دیگری در یک خانواده مذهبی.

سارا و نیک

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی با توجه به شناختی که از این خانواده ساکن در این سریال داشت ، آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از آزمایش در دفتر برزو نیک نژاد ، “فیلمنامه نویس” برای ایفای نقش انتخاب شد. دوقلوهای پایتخت

علاقه های سارا و نیکا فرگانی

در گفتگوهای مختلف با رسانه ها ، سارا و نیکا همیشه به این س answeredال پاسخ داده اند که به بازیگری علاقه مند هستند. آنها هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند تحصیلات خود را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکسهای زیادی از سارا و نیکا با سگهای مختلف منتشر شده است.

جلال

اولین سری از سریال های پایتخت در نوروز 90 از شبکه 1 پخش شد. کم کم با فصل های 2-3 و 4 این کودکان مورد توجه قرار گرفتند و معروف شدند. تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی در نقش کودکان عادی ناگی بازی می کنند.

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا بازیکن لیگ جوانان بودند ، آنها 15 سال در تیم های عقاب و راه آهن بازی کردند و به دلیل تصادفی که برای آنها در فوتبال اتفاق افتاد ، دیگر نتوانستند به فوتبال ادامه دهند و پس از مدتی بعد از فصل دو پایتخت در سال 1392 دختران دوقلو در سوئد تحصیلات خود را ادامه می دهند تا دختران بتوانند در آن کشور تحصیلات خود را ادامه دهند.

فقط در پایتخت بازی کنید

مادر سارا و نیکا: راستش را بخواهید خانم غفوری “تهیه کننده” و آقای مقدم ، ما توافق کردیم که هر سال هنگام ساخت سریال “پایتخت” سارا وانیکا را به ایران بیاوریم تا پس از بازگشت به سوئد بازی کنند.

سارا و نیک

فقط یک درس

در حال حاضر ما نمی خواهیم کودکان بازیگر شوند ، زیرا در حال حاضر آنها در مرحله ای قرار دارند که باید تحصیل کنند و بازی در پایتخت آنها کافی است.

برادر سارا و نیک

ازدواج سارا و نیکا فرگانی اصل در سریال پایتخت 5

سارا و نیکا در این سالها و ایجاد سریال پایتخت رنگارنگ تر شده اند. اگرچه در سریال پایتخت یکی از دیالوگ های آنها بسیار کوتاه و کلامی بود ، اما با رشد نویسندگان دوقلو با بال های آزاد برای آنها. به گفته پر ناز ، در پایتخت 3 نام رستوران هما بود و عمه فهیمه رستوران Saronika بود که بخشی از داستان بود.

اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت 5 قسمت دیگر از داستان به آنها داده می شود ، تا جایی که هومن حاجی عبداللهی ، بازیگر رحمت در سکانس این سریال ، از ارسطو می خواهد سارا و نیکا را به او بدهد برادران. رحمان و رحیم از ناگی. حدس زدن.

و این نوید حضور پر رنگتر حضور سارا و نیکا در پایتخت است ، یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان را به کلینیک می برند که بعداً در یک جلسه درمان است!

سارا و نیک

مصاحبه با سارا و نیکا

سارا و نیکا کودکی خود را در پایتخت گذراندند. شاید به همین دلیل است که آنها در پشت صحنه زندگی می کنند. روز اول آنها با ریما رامین فر و محسن تنابنده بابا و مامان تماس گرفتند و بدین ترتیب فاصله ها کاهش یافت. آنها چشم ساکنان پایتخت هستند و همه کارها را برای خوشبخت شدن دوقلوها انجام می دهند.

اولین تجربه بازیگری پس از هشت ماه

سارا: ما اولین بار در هشت ماهگی در زندگی دوباره شرکت کردیم. ما از آن زمان چیزی به یاد نمی آوریم ، اما مادرمان به ما می گوید که آقای رسول خاتمی ، که در آن زمان ما را از زندگی دوباره می شناخت و با گروه “پایتخت” آشنایی نزدیک داشت وقتی که به دنبال یک دوقلو برای آقای بود موگادام برای سریال “پایتخت”. او ما را معرفی کرد و پس از مراجعه به دفتر ، برزو نیک نژاد ما را آزمایش کرد و ما برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

کودکی سارا و نیک

بعد از پایتخت 2 به سوئد رفتیم

نیکا: پس از حضور در پایتخت 2 ، برای تحصیل و زندگی در کنار مادر و پدرمان به سوئد رفتیم. در آغاز تحصیل در سوئد برای ما دشوار بود ، اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و اکنون دوستان سوئدی زیادی داریم.

سارا و نیک

وقتی بچه های دوقلو جای ما را می گیرند

سارا: این داستان ادامه داشت تا اینکه ما برای پایتخت 4 کاملا آماده شدیم ، زمانی که یک بار شنیدیم که شیرقایی دوقلو نقش سارا و نیکا را بازی می کند. در آن لحظه ما خیلی ناراحت بودیم ، اما مادرمان گفت که بسیار خوب است که دو کودک دیگر که دوستان ما نیز هستند ، بازی کنند و از آن لذت ببرند ، اما چون ما پایتخت را خیلی دوست داشتیم ، می خواستیم نقش خود را به تنهایی بازی کنیم .

چگونه برگشتیم به پایتخت؟

نیکا: ما حضور خود را لغو کردیم ، اما چند روز بعد آقای تنابنده که هنوز پدر داستان ماست ، با مادر ما تماس گرفت و از او خواست که به ایران بیاید. بابا محسن می گفت قبل از اینکه به دنبال دوقلوها باشیم ، خانم غفوری چندین بار از طریق وایبر با شما تماس گرفت ، اما شما جوابی ندادید! این در شرایطی بود که خطوط وایبر در سوئد با مشکل روبرو بودند و ما اصلاً متوجه تماس آنها نشدیم.

تاریخچه تحصیل ما در سوئد

سارا: روال معمول مدارس آنجا کلاس هایی برای ملیت های مختلف بود. به عنوان مثال ، كلاسی برای ایرانیان كه در آن تحصیل می كنیم و پس از مدتی حضورمان ، به صلاحدید معلم خود ، كلاسهایی را به زبان سوئدی و در نتیجه زبان مشترك خود با سایر فرزندان از ملیتهای مختلف آغاز كردیم. ، سوئدی خواهد بود.

نیکا: قبل از سفر به ایران برای شرکت در پایتخت 4 ، فصل امتحانات ما بود. مادر ما برای اینکه در امتحانات سفر ما به ایران تداخل نداشته باشد ، با مدیر مدرسه صحبت کرد و از معلم ما خواست قبل از جلسه امتحان اصلی وقت بگیرد. من و سارا را امتحان کنید.

ما حدود یک ماه فشرده مطالعه کردیم و سعی کردیم خود را برای پایتخت 4 آماده کنیم. علی رغم اینکه ماه بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم ، به دلیل عشق به پایتخت همه این مشکلات را تحمل کردیم.

ما با مادرمان از طریق اسکایپ ارتباط برقرار می کنیم

نیکا: دوری از مادر برای ما بسیار دشوار است و هرگز فکر نمی کردیم روزی اتفاقی بیفتد که ما را از هم جدا کند ، اما اینجا هر روز صبح در اسکایپ با مادر سوئدی خود گفتگوی ویدیویی داریم تا از این طریق مشکل را کاهش دهیم مسافت

با دایی به ایران آمدیم

سارا: مادر ما مجبور به استراحت در محل کار شد و با ما آمد ، اما از آنجا که او یک بار در محل کار خود با او صحبت کرده بود و سپس به دلیل عدم ارتباط با گروه پایتخت ، که بعداً متوجه شدیم این یک سوerstand تفاهم است ، دیگر نمی توانستید استراحت کنید. بنابراین او ما را با دایی مان که می خواست همزمان برای دیدار مادربزرگمان به ایران بیاید به ایران فرستاد.

پایتخت ها در فرودگاه از ما استقبال می کنند

سارا: وقتی وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدیم ، پس از ورود به سالن دیدیم که گروه فیلمبرداری پایتخت به استقبال ما آمدند و از لحظه ورود به ایران عکس گرفتند و گفتند که این سریال در پشت صحنه پخش می شود .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *