فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

آماده باشید ، اصلاح طلبان برگشتند!

[ad_1]

اخبار جدید در مورد تصمیم اصلاحات برای انتخابات ؛یکی از اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت که همتی و مهرعلیزاده می توانند از طرف جبهه اصلاحات ایران برای ارائه برنامه دعوت شوند.


آماده باشید ، اصلاح طلبان برگشتند!


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

یدولا طاهرنژاد ، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و نماینده این حزب در جبهه اصلاحات ایران ، در مصاحبه ای با تسنیم گفت ، ضمن ابراز بی اطلاعی از برخی اخبار در مورد حمایت از مبارزات جهانگیری برای مبارزات انتخاباتی همتی در استانها. : این است که حداقل 2 نفر از این آقایان که به عنوان کاندیداهای تأیید شده در زمین حضور دارند ، گرایش به اصلاح طلبان دارند و باید دید که در نهایت جبهه اصلاحات به دنبال کدام روند است. در هر صورت تمام تلاش ما پیشبرد و اجرای برنامه های حزب در چارچوب اصلاحات است.

وی در مورد اظهارات اخیر سخنگوی جبهه اصلاحات در خصوص عدم حضور فعال این جبهه در انتخابات آینده ، خاطرنشان کرد: “این ممکن است نظر نهایی در جبهه اصلاحات نباشد و جبهه به این نتیجه برسد که از یکی از نامزدها حمایت می کند. این کتاب را نمی توان کامل دانست. البته نظر اکثریت اعضای اصلاحات این است که ما باید در انتخابات شورای شهر حضور فعالی داشته باشیم و در عین حال هنوز بحث های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد و این در مورد انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد . در هر صورت نظر نهایی توسط سخنگوی جبهه اعلام خواهد شد.

نماینده حزب کارگزاران در جبهه اصلاحات درباره نامه اخیر مهرعلیزاده به بهزاد نبوی تصریح کرد: آقای نبوی هنوز به اعلامیه این نامه پاسخی نداده است ، اما در صورت دعوت کاندیدا ، از هر دو کاندیدا دعوت خواهد شد. جبهه اصلاح طلبان. اینجا میریم

طاهرنژاد همچنین درباره رویکرد اخیر روزنامه سازندگی برای حمایت از نامزدی عبدالناصر همتی گفت: موضع رسمی حزب کارگزاران مطابق با تصمیم جبهه اصلاحات است و روزنامه سازندگی وظیفه خود را انجام می دهد و حزب ما هنوز رسماً از آقای همتی حمایت می کند نکرد

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این س ofال که آیا با توجه به عضویت همتی در حزب کارگزاران ، آیا ظرفیت حزب در حمایت از وی سرانجام بسیج می شود؟ وی افزود: امیدواریم جبهه اصلاحات سرانجام به این نتیجه برسد كه از نامزدی كه فرصت بیشتری برای ساماندهی وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دارد پشتیبانی خواهد كرد.

از دیروز ، برخی اخبار گزارش دادند که اسحاق جهانگیری ظرفیت مبارزات انتخاباتی خود را به همتی ارائه داده است. سوالی که شهیندخت ملاوردی به عنوان عضوی از این ستاد در مصاحبه با تسنیم اظهار بی اطلاعی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *