ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

آخرین اخبار مربوط به انصاف سود سهام / سهامداران را بخوانید

[ad_1]

سهام عدالت این طرحی برای برابری افراد جامعه استاقدامات عدالت در زمان احمدی نژاد طراحی شده است. سهام عدالت در اقشار مختلف جامعه مهم است. سهام عدالت در ماه های اخیر اهمیت پیدا کرده و در بورس اوراق بهادار ثبت شده است. ارزش سهام عدالت در این روز اعلام می شود. سهام عدالت سایت را برای مطالعه آنلاین بخوانید.

حسین امینی خواه ، بازرس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت ، در پاسخ به این سوال که چه موقع سود سهام باقی مانده به حساب سهامداران واریز می شود؟ وی گفت: مسئولان شرکت سپرده گذاری که وعده پرداخت سود سهام در شب عید قربان را داده بودند ، باید دلیل وعده و انتظارات سهامداران را بیان کنند.

امینیکا در پاسخ به این س whetherال که آیا عدم پرداخت سود سهام عادلانه به جلسات مربوط است؟ وی گفت: نه ، من دلیل دقیق آن را نمی دانم ، اما مطمئناً نمی تواند ارتباطی با جلسات داشته باشد.

امینیها افزود: شرکت های سرمایه گذاری استانی قبل از واریز سود در مارس 1999 تفاهم نامه همکاری با بانک ها امضا کردند تا سود سهام بدون پرداخت هزینه به حساب ذینفعان غیر مستقیم واریز شود و با جمع آوری سود شرکت های سرمایه گذاری سود دریافت شود. “سود موجود در بانک نیز باید به سهامداران یا شرکت های سرمایه گذاری استانی اختصاص یابد که سهامداران آنها افرادی هستند که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند.

وی افزود: متأسفانه هیئت عالی بورس اوراق بهادار شرکت سپرده گذاری را موظف کرد سود شرکت های سرمایه گذار را دریافت و به سهامداران پرداخت کند.

کلمات جدید برای سهام

سهام عدالت

امینیها در پایان اظهار داشت: بهتر است هیئت عالی بورس اوراق بهادار به تعهدات داخلی شرکتهای سرمایه گذاری استانی بازگردد ، بنابراین اگر برای انجام چنین تعهداتی از جمله توزیع سود بین سهامداران آنها مزایای قابل توجهی وجود دارد ، این مزایا به خود سهامداران مراجعه کنند و به یک شرکت دیگر نروند. “سهامداران آن اشخاص حقیقی و حقوقی دیگری هستند.

پس از آزادسازی سهام در ماه مه سال گذشته ، 30 میلیون از حدود 50 میلیون سهامدار با انتخاب روش غیرمستقیم مدیریت سهام خود ، سهامدار شرکتهای سهام استانی شدند.

در همین راستا ، مدتی پیش دعوتنامه ای برای عضویت در هیئت مدیره شرکت ها صادر و مقرر شد نامزدها پس از انتخاب در جلسات شرکت رای دهند.

در واقع اعضای هر استان باید از زمان مجمع استانی که سهامدار آن هستند از طریق سیستم دیما مطلع می شدند و آنها به صورت الکترونیکی در جلسه شرکت می کردند و به افرادی که برای هیئت مدیره معرفی شده بودند رأی می دادند.

طبق قانون تجارت ، در حالت اول حضور 50٪ سهامداران بعلاوه یک رأی الزامی است و اگر این میزان به حد نصاب نرسد ، در حالت دوم رأی با هر تعداد سهامدار برگزار می شود.

البته آمارها نشان می دهد از 31 استان کشور به استثنای تهران ، البرز و سمنان ، اولین دور جلسات در 18 استان برگزار شده است. همانطور که گفته شد برای اولین بار در مجمع عمومی فوق العاده 50٪ بعلاوه یک حق رأی باید وجود داشته باشد تا مجمع به رسمیت شناخته شود اما این اتفاق در مجامع هیچ یک از این 18 استان رخ نداد. مجامع در 10 استان دیگر هنوز به دستور دادستان تشکیل نشده است.

بنابراین ، دور دوم جلسات 18 استان به زودی برگزار می شود و خواه سهامداران در جلسه شرکت کنند یا نکنند ، اعضای هیئت مدیره انتخاب می شوند.

ذینفعان باید توجه داشته باشند که دانش اعضای هیئت مدیره بر آینده شرکت و در نتیجه میزان سرمایه شرکت و میزان سودی که افراد سالانه به عنوان سود سهام از حقوق صاحبان سهام دریافت می کنند ، تأثیر می گذارد. بنابراین انتظار می رود افراد حاضر در این جلسات به افرادی که تأیید کرده اند رای دهند.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *